Terug naar overzicht

Informatie omtrent lidmaatschap SVGT

Lid worden is alleen mogelijk als je verbonden bent aan de Gemeente Tubbergen!

Informatie omtrent lidmaatschap SVGT

We merken de laatste tijd dat veel mensen van buiten de Gemeente Tubbergen zich aanmelden bij onze vereniging, waarschijnlijk om kaarten te bemachtigen voor een uitwedstrijd. Een lidmaatschap is niet alleen voor kaarten, maar vooral voor het maatschappelijke deel van een vereniging. Zoals samen naar thuiswedstrijden gaan met de bus, activiteiten ondernemen en daar gezellig een biertje bij drinken. Wij laten, met terugwerkende kracht, dus alleen leden toe die iets met de Gemeente Tubbergen hebben.

Dus ben jij verbonden aan de Gemeente Tubbergen en wil je graag lid worden van onze vereniging? Klik dan op de onderstaande link.

https://www.svgt.nl/account/aa...

Wil je ook lid worden?

Wilt u ook lid worden, vul dan uw gegevens in, dan nemen wij contact met u op.

Lid worden

Contact

E-mail naar info@svgt.nl

  • Volg ons op